ไปยังสารบัญ

Česká komunita

จาก Clon, 2 พฤศจิกายน 2017

ข้อความ 9

ภาษา: Česky

Clon (แสดงโปรไฟล์) 2 พฤศจิกายน 2017, 13:02:53

Ahoj,

pohybuje se tu někdo kdo komunikuje česky? Nemám moc přehled o jiných webech v češtině které by se esperantem zabývaly, je nějaká platforma/web/místo kde komunikují čeští esperantisté?

[překvapilo mě že ve zdejším fóru není žádné téma v češtině]

Janaen (แสดงโปรไฟล์) 21 กุมภาพันธ์ 2018, 05:46:36

Ahoj, já jsem češka. Je spousta webů týkajících se Esperanta, ale nevím, jestli jsou tam diskuse. Možná jsi je už našel. např. esperanto.cz nebo zde: klik na web s odkazy na další organizace přehled esperantských klubů v ČR(I v Brně): esperantské kluby v ČR

Ladek (แสดงโปรไฟล์) 22 กุมภาพันธ์ 2018, 17:11:19

Dobrý den,tak nevím,jak tu Češi diskutují o esperantu,ale pokud mají jako já v jazykovém filtru uvedeno jen esperanto,tak sem nepřijdou.Je-li mi známo,tak jsem nikdy žádnou diskuzi v češtině nezaznamenal.Ale vše se dá změnit : )
Přeci jen je tento web určen hlavně těm,kteří buď mluví esperantem,nebo se jej učí.

Clon (แสดงโปรไฟล์) 27 กุมภาพันธ์ 2018, 13:44:27

Janaen:Ahoj, já jsem češka. Je spousta webů týkajících se Esperanta, ale nevím, jestli jsou tam diskuse. Možná jsi je už našel. např. esperanto.cz nebo zde: klik na web s odkazy na další organizace přehled esperantských klubů v ČR(I v Brně): esperantské kluby v ČR
Nějaké povědomí o různých stránkách mám ale zatím jsem nenarazil na žádné online místo které by vypadalo aktivně. A mám dojem že pro nováčky kteří se učí může být komunita česky rozumějících důležitá.

Janaen (แสดงโปรไฟล์) 25 เมษายน 2018, 04:54:38

Ahoj, občas sem na diskusi kouknu. Dlouho se zde nic nedělo, ale Je fakt, že v Esperantu moc nekomunikuji, což je škoda. Moje škoda. Ale třeba se to změní. Krásný den všem, Jana

Gina9 (แสดงโปรไฟล์) 2 กันยายน 2018, 08:57:14

Zdravím všechny české členy. Jsem tu nová. Nevím, kde u lekce hledat český překlad textu, aby se mi esperanto snadněji učilo. Poradí někdo? Děkuji.

petitka (แสดงโปรไฟล์) 8 กันยายน 2018, 11:19:33

Hned na začátku lze vybrat jazyk, je tam čeština, ještě se překládá konec kurzu Nakamura, ale už se to dá spustit. Tak to zkus. A napiš, zda se povedlo.

Ryba (แสดงโปรไฟล์) 3 ธันวาคม 2019, 22:56:22

Saluton! Začal jsem se na těchto stránkách učit esperanto před 5 dní. Přidal jsem Duolingo a mám pořízenou učebnici. Dělá mě potíž slovosled a chtěl jsem si pár vět napsat na tréning. Ty věty jsou úplně náhodné a nemají dávat v celku žádný smysl. Prosím opravte případné chyby. Mi bezonos sidlokoj ĉar mi estos devos kuŝos en la Avion. Nia Avion estas Airbus. Mi portas gitaron en mi gitarujo.

Zam_franca (แสดงโปรไฟล์) 4 ธันวาคม 2019, 13:48:36

Saluton,

Jsem Francouz a nemluvím česky. Používám Google Translate, takže jsem možná nemusel rozumět vaší zprávě a vy mi nerozumíte! Pořadí slov je v esperantu víceméně volny: Mi lernas Esperanton, Esperanton mi lernas, Lernas mi Esperanton... Vaše esperanto není tak špatné pro někoho, kdo se ho učí pouze 5 dní! Podle mého vědomí není během lernu žádná chyba. Ale českou verzi neznám. Možná zkuste použít slovník. Pokud si myslíte, že stále existuje problém, zkuste, pokud je to možné, verzi lernu v jazyce, o kterém máte pasivní znalosti. V opačném případě je zde fórum klást jakékoli dotazy! Hodně štěstí


Ĝis! Nashle!

กลับไปด้านบน