ورود به محتوا

Česká komunita

از Clon, 2 نوامبر 2017

پست‌ها: 7

زبان: Česky

Clon (نمایش مشخصات) 2 نوامبر 2017،‏ 13:02:53

Ahoj,

pohybuje se tu někdo kdo komunikuje česky? Nemám moc přehled o jiných webech v češtině které by se esperantem zabývaly, je nějaká platforma/web/místo kde komunikují čeští esperantisté?

[překvapilo mě že ve zdejším fóru není žádné téma v češtině]

Janaen (نمایش مشخصات) 21 فوریهٔ 2018،‏ 5:46:36

Ahoj, já jsem češka. Je spousta webů týkajících se Esperanta, ale nevím, jestli jsou tam diskuse. Možná jsi je už našel. např. esperanto.cz nebo zde: klik na web s odkazy na další organizace přehled esperantských klubů v ČR(I v Brně): esperantské kluby v ČR

Ladek (نمایش مشخصات) 22 فوریهٔ 2018،‏ 17:11:19

Dobrý den,tak nevím,jak tu Češi diskutují o esperantu,ale pokud mají jako já v jazykovém filtru uvedeno jen esperanto,tak sem nepřijdou.Je-li mi známo,tak jsem nikdy žádnou diskuzi v češtině nezaznamenal.Ale vše se dá změnit : )
Přeci jen je tento web určen hlavně těm,kteří buď mluví esperantem,nebo se jej učí.

Clon (نمایش مشخصات) 27 فوریهٔ 2018،‏ 13:44:27

Janaen:Ahoj, já jsem češka. Je spousta webů týkajících se Esperanta, ale nevím, jestli jsou tam diskuse. Možná jsi je už našel. např. esperanto.cz nebo zde: klik na web s odkazy na další organizace přehled esperantských klubů v ČR(I v Brně): esperantské kluby v ČR
Nějaké povědomí o různých stránkách mám ale zatím jsem nenarazil na žádné online místo které by vypadalo aktivně. A mám dojem že pro nováčky kteří se učí může být komunita česky rozumějících důležitá.

Janaen (نمایش مشخصات) 25 آوریل 2018،‏ 4:54:38

Ahoj, občas sem na diskusi kouknu. Dlouho se zde nic nedělo, ale Je fakt, že v Esperantu moc nekomunikuji, což je škoda. Moje škoda. Ale třeba se to změní. Krásný den všem, Jana

Gina9 (نمایش مشخصات) 2 سپتامبر 2018،‏ 8:57:14

Zdravím všechny české členy. Jsem tu nová. Nevím, kde u lekce hledat český překlad textu, aby se mi esperanto snadněji učilo. Poradí někdo? Děkuji.

petitka (نمایش مشخصات) 8 سپتامبر 2018،‏ 11:19:33

Hned na začátku lze vybrat jazyk, je tam čeština, ještě se překládá konec kurzu Nakamura, ale už se to dá spustit. Tak to zkus. A napiš, zda se povedlo.

بازگشت به بالا