- Príspevky: 1
- Počet zobrazení: 22259
Najnovší príspevok
Ĉu ekzistas unu vorto al esprimi "la sento malbona pro esti sola" ke ne estas "solecon"?
od Gxoni_Maks, 14. júna 2016
Jazyk: Esperanto
- Príspevky: 1
- Počet zobrazení: 19468
Najnovší príspevok
- Príspevky: 3
- Počet zobrazení: 19013
Najnovší príspevok
- Príspevky: 9
- Počet zobrazení: 24052
Najnovší príspevok
- Príspevky: 4
- Počet zobrazení: 23667
Najnovší príspevok
- Príspevky: 7
- Počet zobrazení: 18191
Najnovší príspevok
- Príspevky: 18
- Počet zobrazení: 26444
Najnovší príspevok
Esprimo por "Rundfunk" / "broadcast" - chu "radiofonio" taugas?
od akueck, 17. mája 2016
Jazyk: Esperanto
- Príspevky: 10
- Počet zobrazení: 23606
Najnovší príspevok
- Príspevky: 2
- Počet zobrazení: 22787
Najnovší príspevok
- Príspevky: 20
- Počet zobrazení: 27311
Najnovší príspevok