- Príspevky: 1
- Počet zobrazení: 22262
Najnovší príspevok
Ĉu ekzistas unu vorto al esprimi "la sento malbona pro esti sola" ke ne estas "solecon"?
od Gxoni_Maks, 14. júna 2016
Jazyk: Esperanto
- Príspevky: 1
- Počet zobrazení: 19476
Najnovší príspevok
- Príspevky: 3
- Počet zobrazení: 19021
Najnovší príspevok
- Príspevky: 9
- Počet zobrazení: 24078
Najnovší príspevok
- Príspevky: 4
- Počet zobrazení: 23676
Najnovší príspevok
- Príspevky: 7
- Počet zobrazení: 18196
Najnovší príspevok
- Príspevky: 18
- Počet zobrazení: 26449
Najnovší príspevok
Esprimo por "Rundfunk" / "broadcast" - chu "radiofonio" taugas?
od akueck, 17. mája 2016
Jazyk: Esperanto
- Príspevky: 10
- Počet zobrazení: 23618
Najnovší príspevok
- Príspevky: 2
- Počet zobrazení: 22791
Najnovší príspevok
- Príspevky: 20
- Počet zobrazení: 27318
Najnovší príspevok