Więcej

..tion, kion...

od Simon Pure, 23 grudnia 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 5
  • Wywołania: 25987

Ostatni wpis

Bonvolu kontroli mian tradukon

od bluephoenix, 19 grudnia 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 3
  • Wywołania: 24698

Ĉu 'kioj' estas uzebla vorto?

od brodicius, 18 października 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 15
  • Wywołania: 38614

multaj adjektivoj, ĉiuj por unu ano de la aro

od bluephoenix, 20 grudnia 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 3
  • Wywołania: 24115

Hi

od fthyce, 29 listopada 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 7
  • Wywołania: 25392

Ostatni wpis

Ĉar vi komencis lerni Esperanton?

od Uridium, 13 grudnia 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 8
  • Wywołania: 25764

Kiun - kion?

od HaleBopp, 12 grudnia 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 13
  • Wywołania: 33326

Ostatni wpis

Finmanĝi

od HaleBopp, 14 grudnia 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 9
  • Wywołania: 25369

Ostatni wpis

Kiel diru "viral video"?

od burungmarah, 15 grudnia 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 4
  • Wywołania: 22114

Ĉu nesufiksitaj sufiksoj estas malbelaj?

od Roberto12, 13 grudnia 2012

Język: Esperanto

  • Wpisy: 7
  • Wywołania: 22997
Wróć do góry