- Hozzászólások: 4
- Felhívások: 23861
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 2
- Felhívások: 14951
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 4
- Felhívások: 12822
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 1
- Felhívások: 10893
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 8
- Felhívások: 15785
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 1
- Felhívások: 14237
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 6
- Felhívások: 13038
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 3
- Felhívások: 8965
Utolsó hozzászólás
Ĉu urbadminstracio rajtas uzi klasikan muzikon por forpelu 'droguloj'?
lagtendisto-tól, 2014. október 30.
Nyelv: Esperanto
- Hozzászólások: 3
- Felhívások: 14225
Utolsó hozzászólás