Are you a Reddit user who wants to learn Esperanto for your new year's resolution? Join the team!
od uživatele greenmanwitch ze dne 27. prosince 2012
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 1
- Počet zobrazení: 15582
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 4
- Počet zobrazení: 16560
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 2
- Počet zobrazení: 14905
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 4
- Počet zobrazení: 13264
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 10
- Počet zobrazení: 18408
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 7
- Počet zobrazení: 17744
Nejnovější příspěvek
How do you say "talking about" as in...
od uživatele AnthonyLondon ze dne 21. prosince 2012
Jazyk: English
- Příspěvky: 7
- Počet zobrazení: 15145
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 17
- Počet zobrazení: 24561
Nejnovější příspěvek