How i say "after many years,""many years ago./before/later"etc.In esper?Dankon
od uživatele Hyoyo ze dne 20. října 2010
Jazyk: English
- Příspěvky: 7
- Počet zobrazení: 14968
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 12
- Počet zobrazení: 20297
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 1
- Počet zobrazení: 12816
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 26
- Počet zobrazení: 69241
Nejnovější příspěvek
Esperanto ¿NATURAL O ARTIFICIAL? ¿Qué opinas?
od uživatele szeta ze dne 22. února 2009
Jazyk: Español
- Příspěvky: 14
- Počet zobrazení: 29139
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 7
- Počet zobrazení: 14172
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 9
- Počet zobrazení: 21258
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 7
- Počet zobrazení: 18649
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 3
- Počet zobrazení: 15743
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 35
- Počet zobrazení: 37961
Nejnovější příspěvek