- Wpisy: 1
- Wywołania: 22263
Ostatni wpis
Ĉu ekzistas unu vorto al esprimi "la sento malbona pro esti sola" ke ne estas "solecon"?
od Gxoni_Maks, 14 czerwca 2016
Język: Esperanto
- Wpisy: 1
- Wywołania: 19480
Ostatni wpis
- Wpisy: 3
- Wywołania: 19024
Ostatni wpis
- Wpisy: 9
- Wywołania: 24085
Ostatni wpis
- Wpisy: 4
- Wywołania: 23681
Ostatni wpis
- Wpisy: 7
- Wywołania: 18199
Ostatni wpis
- Wpisy: 18
- Wywołania: 26466
Ostatni wpis
Esprimo por "Rundfunk" / "broadcast" - chu "radiofonio" taugas?
od akueck, 17 maja 2016
Język: Esperanto
- Wpisy: 10
- Wywołania: 23620
Ostatni wpis
- Wpisy: 20
- Wywołania: 27322
Ostatni wpis