- Поруке: 6
- Прегледи: 22329
Последња порука
- Поруке: 3
- Прегледи: 21140
Последња порука
- Поруке: 10
- Прегледи: 26471
Последња порука
- Поруке: 14
- Прегледи: 33133
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 20949
Последња порука
- Поруке: 18
- Прегледи: 32941
Последња порука
- Поруке: 4
- Прегледи: 24264
Последња порука
- Поруке: 4
- Прегледи: 22502
Последња порука
- Поруке: 24
- Прегледи: 53426
Последња порука
Ĉu vi pensas ke la uzo de la litero 'x' estas malbela?
од Nexar, 08. децембар 2013.
Језик: Esperanto
- Поруке: 50
- Прегледи: 74611
Последња порука