Kiel oni diras "I am not very good at" en Esperanto?
од johnnotegbert, 22. фебруар 2014.
Језик: Esperanto
- Поруке: 9
- Прегледи: 22129
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 22281
Последња порука
- Поруке: 7
- Прегледи: 24055
Последња порука
- Поруке: 4
- Прегледи: 23879
Последња порука
- Поруке: 4
- Прегледи: 24006
Последња порука
- Поруке: 3
- Прегледи: 21713
Последња порука
- Поруке: 6
- Прегледи: 22379
Последња порука
- Поруке: 29
- Прегледи: 43259
Последња порука
- Поруке: 6
- Прегледи: 25310
Последња порука