Sisu juurde

Kiel mi diru "3D modelling" en Esperanto?

kelle poolt otorongo, 25. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 3
  • Külastusi: 30787

Ĉu komencliteroj akceptas la akuzativon?

kelle poolt Roberto12, 20. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 10
  • Külastusi: 31842

Skui kaj ŝanceli...

kelle poolt Chainy, 24. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 4
  • Külastusi: 33122

Viimane postitus

Karesnomaj afiksoj...

kelle poolt Jordan, 22. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 3
  • Külastusi: 31329

Viimane postitus

Esperantigi senpagaj realludpaĝoj

kelle poolt fantazo, 22. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 1
  • Külastusi: 29832

Viimane postitus

Dankon por/pro

kelle poolt Martinbr, 22. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 6
  • Külastusi: 36562

Viimane postitus

Kiu estas la esperanta traduko de l' angla vorto "rill" ?

kelle poolt Sebasities, 21. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 3
  • Külastusi: 33167

COACH

kelle poolt AlfRoland, 18. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 9
  • Külastusi: 33482

Viimane postitus

Kiel Vi perfektigis vian Esperanton?

kelle poolt utku, 16. mai 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 19
  • Külastusi: 70371

Viimane postitus

kiel oni diras ´dude, tio´ en Esperanto

kelle poolt vajsxnavisto, 15. juuni 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 34459
Tagasi üles