ĉu iu povas ĝusti tiu tekston pri kusenbatalo?? :)
od irishpolyglot, 22. travnja 2009.
Jezik: Esperanto
- Poruke: 7
- Pregledi: 38407
Posljednja poruka
- Poruke: 10
- Pregledi: 38938
Posljednja poruka
- Poruke: 3
- Pregledi: 38415
Posljednja poruka
- Poruke: 18
- Pregledi: 51314
Posljednja poruka
- Poruke: 7
- Pregledi: 43529
Posljednja poruka
- Poruke: 10
- Pregledi: 38339
Posljednja poruka
- Poruke: 14
- Pregledi: 48199
Posljednja poruka
- Poruke: 3
- Pregledi: 34100
Posljednja poruka