До змісту

belan nokton homojn aŭ belan nokton homoj

від MikeDee, 13 січня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 37768

Наступне повідомлення

Kiel akcenti?

від nikko, 11 січня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 37814

Наступне повідомлення

senvizaĝano

від harrythehorton, 5 січня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 37191

Наступне повідомлення

Mem aŭ si?

від Donniedillon, 1 січня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 36347

Наступне повідомлення

Saĝiĝi?

від jchthys, 22 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 38311

Наступне повідомлення

Prezenco - "mi parolas..."

від nshepperd, 3 січня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 38019

Наступне повідомлення

Ĉu estas legebla = legeblas?

від Meŝig, 17 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 13
  • Переглядів: 45817

Наступне повідомлення

vi rekomendu vorton por :

від Taciturn_, 24 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 41040

Наступне повідомлення

Koramiko

від nshepperd, 21 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 15
  • Переглядів: 48207

Наступне повідомлення

lernu! ĉe porteblaj aparatoj

від ceigered, 26 грудня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 36182

Наступне повідомлення

Назад до початку