Į turinį

belan nokton homojn aŭ belan nokton homoj

MikeDee, 2009 m. sausis 13 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 3
  • Peržiūros 37631

Kiel akcenti?

nikko, 2009 m. sausis 11 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 6
  • Peržiūros 37695

Paskutinė žinutė

senvizaĝano

harrythehorton, 2009 m. sausis 5 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 4
  • Peržiūros 37043

Paskutinė žinutė

Mem aŭ si?

Donniedillon, 2009 m. sausis 1 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 6
  • Peržiūros 36254

Paskutinė žinutė

Saĝiĝi?

jchthys, 2008 m. gruodis 22 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 8
  • Peržiūros 38247

Paskutinė žinutė

Prezenco - "mi parolas..."

nshepperd, 2009 m. sausis 3 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 4
  • Peržiūros 37941

Ĉu estas legebla = legeblas?

Meŝig, 2008 m. gruodis 17 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 13
  • Peržiūros 45756

vi rekomendu vorton por :

Taciturn_, 2008 m. gruodis 24 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 5
  • Peržiūros 40953

Koramiko

nshepperd, 2008 m. gruodis 21 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 15
  • Peržiūros 48109

Paskutinė žinutė

lernu! ĉe porteblaj aparatoj

ceigered, 2008 m. gruodis 26 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 4
  • Peržiūros 36114
Atgal į pradžią