Ĝusta temp-uzado en la subfrazoj kun "ĉu", "ke" aŭ la tabelvortoj je "ki-"
від Giachomo, 14 вересня 2020 р.
Мова: Esperanto
- Повідомлення: 3
- Переглядів: 13067
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 3
- Переглядів: 13123
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 7
- Переглядів: 17077
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 7
- Переглядів: 18369
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 8
- Переглядів: 15969
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 4
- Переглядів: 13722
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 2
- Переглядів: 16764
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 8
- Переглядів: 15845
Наступне повідомлення
Kio estas diferenco inter vortaj "povi", "darfi" kaj "kapabli"?
від Gleb_, 25 серпня 2020 р.
Мова: Esperanto
- Повідомлення: 12
- Переглядів: 18514
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 6
- Переглядів: 29379
Наступне повідомлення