- Поруке: 4
- Прегледи: 37115
Последња порука
- Поруке: 17
- Прегледи: 47294
Последња порука
[Hispana lingvo] Pri stranga uzo de "en principio iba a..."
од yyaann, 12. јул 2013.
Језик: Esperanto
- Поруке: 3
- Прегледи: 32442
Последња порука
Ĉu estas Ido aŭ Interlingua la plej facila kaj rapida lingvo de lerni?
од Uridium, 06. јул 2013.
Језик: Esperanto
- Поруке: 21
- Прегледи: 65195
Последња порука
- Поруке: 4
- Прегледи: 32257
Последња порука
- Поруке: 19
- Прегледи: 42904
Последња порука
- Поруке: 9
- Прегледи: 35503
Последња порука
- Поруке: 29
- Прегледи: 68253
Последња порука