Sisu juurde

¿Por qué el diccionario no tiene pronunciación?

kelle poolt gmolleda, 30. juuni 2008

Keel: Español

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 20684

Belaj vortoj en via lingvo

kelle poolt piotrek92, 31. mai 2008

Keel: Esperanto

  • Postitused: 28
  • Külastusi: 56997

Viimane postitus

Nasi na Euro 2008

kelle poolt piotrek92, 17. juuni 2008

Keel: Polski

  • Postitused: 3
  • Külastusi: 21971

Viimane postitus

Cxina lingvo por fremduloj

kelle poolt Ergazomai, 27. juuni 2008

Keel: 简体中文

  • Postitused: 4
  • Külastusi: 25248

Viimane postitus

Medium format camera

kelle poolt ehanson, 26. juuni 2008

Keel: English

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 20971

Viimane postitus

[Baza 1] Semajno 8: Lingvoj

kelle poolt Junesun, 12. juuni 2008

Keel: Esperanto

  • Postitused: 15
  • Külastusi: 33164

Viimane postitus

Gratuliere wegen Fussballsieg

kelle poolt Iippa, 25. juuni 2008

Keel: Deutsch

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 21871

Viimane postitus

初學者問-ĉambro

kelle poolt lowb, 24. juuni 2008

Keel: 简体中文

  • Postitused: 7
  • Külastusi: 23746

Viimane postitus

Die deutschen politischen Parteien und Esperanto

kelle poolt irikagina, 25. juuni 2008

Keel: Deutsch

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 19697

Gibt es Subjunktiv oder so was in der deutschen Sprache?

kelle poolt Iippa, 25. juuni 2008

Keel: Deutsch

  • Postitused: 3
  • Külastusi: 25035
Tagasi üles