До змісту

Homlupoj!

від Rogir, 6 січня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 29
  • Переглядів: 39393

Наступне повідомлення

pronunzia delle lettere "zz"

від crescence, 2 лютого 2010 р.

Мова: Italiano

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 17357

Наступне повідомлення

VOTE NOW!

від NiFi, 22 січня 2010 р.

Мова: English

  • Повідомлення: 13
  • Переглядів: 18296

Наступне повідомлення

How to translate "Li rigardis ŝin kiseme" into English?

від yyaann, 1 лютого 2010 р.

Мова: English

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 18041

подразумевать

від maratonisto, 2 лютого 2010 р.

Мова: Русский

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 17763

Наступне повідомлення

pen pal

від Codaime, 1 лютого 2010 р.

Мова: English

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 13562

Наступне повідомлення

Change.org voting on Esperanto...

від FreeXenon, 1 лютого 2010 р.

Мова: English

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 12851

Наступне повідомлення

Esperanto study plan?

від erinja, 28 січня 2010 р.

Мова: English

  • Повідомлення: 12
  • Переглядів: 19917

Наступне повідомлення

Need help in translating from En to Eo

від yyaann, 31 січня 2010 р.

Мова: English

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 13564

Наступне повідомлення

"Given Up"

від Greyshades, 28 січня 2010 р.

Мова: English

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 13265

Наступне повідомлення

Назад до початку