Sisu juurde

nur ĉar homo ne metas manojn en vi...........

kelle poolt MrMosier, 2. september 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 19663

Esperanto, ĉu seksisma lingvo ?

kelle poolt Altebrilas, 19. august 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 18
  • Külastusi: 27677

esperanta insulo .

kelle poolt ravana, 31. august 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 19753

Viimane postitus

Ŝia sperto kiel ina, juna kaj GLATa

kelle poolt Alkanadi, 31. august 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 9
  • Külastusi: 24002

Agadu por Esperanto: estu Civita Volontulo!

kelle poolt kook, 1. september 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 19839

Eŭropo malsolidara, eŭropanoj solidaraj.

kelle poolt FJDS, 29. august 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 6
  • Külastusi: 20933

dio ?

kelle poolt ravana, 16. august 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 21
  • Külastusi: 35088

Viimane postitus

Problemo pri la biblio

kelle poolt Miland, 23. august 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 11
  • Külastusi: 25217

Viimane postitus

Kiuj versioj de linukso estas la plej bonaj?

kelle poolt Alkanadi, 27. august 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 12
  • Külastusi: 26881

Ayn Rand

kelle poolt Jonatano, 26. august 2015

Keel: Esperanto

  • Postitused: 8
  • Külastusi: 22377

Viimane postitus

Tagasi üles