- Съобщения: 1
- Гледания: 25075
Последно съобщение
- Съобщения: 22
- Гледания: 49005
Последно съобщение
- Съобщения: 35
- Гледания: 64604
Последно съобщение
- Съобщения: 61
- Гледания: 110008
Последно съобщение
- Съобщения: 5
- Гледания: 23582
Последно съобщение
La fiasko de esperanto estas la fiasko de Eŭropo kaj de la mondo.
от codesito, 13 септември 2012
Език: Esperanto
- Съобщения: 41
- Гледания: 77694
Последно съобщение
Ĉu vi kredas ke je la vojaĝo de la apollo al la Luno?
от baibaibibi, 09 октомври 2012
Език: Esperanto
- Съобщения: 18
- Гледания: 36255
Последно съобщение
Kial kolapsis la maŭra ŝtato en tio kio nun estas Hispanio?
от cellus, 08 октомври 2012
Език: Esperanto
- Съобщения: 3
- Гледания: 24256
Последно съобщение
- Съобщения: 12
- Гледания: 31188
Последно съобщение
- Съобщения: 15
- Гледания: 37330
Последно съобщение