- Hozzászólások: 1
- Felhívások: 22659
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 1
- Felhívások: 23264
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 9
- Felhívások: 29409
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 30
- Felhívások: 75362
Utolsó hozzászólás
Ĉu organiza, esperantlingva agado (mal-)helpas disvastigi Eo-n?
qwertz-tól, 2011. december 17.
Nyelv: Esperanto
- Hozzászólások: 4
- Felhívások: 30377
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 2
- Felhívások: 22563
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 57
- Felhívások: 123054
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 67
- Felhívások: 107284
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 33
- Felhívások: 65318
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 33
- Felhívások: 71171
Utolsó hozzászólás