Přejít k obsahu

Ĉu al vi ĝenas, ke Esperanto estas tiom uzata pro paroli pri la lingvo mem?

od uživatele BrunoBram ze dne 21. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 27
  • Počet zobrazení: 55033

Ĉu esperantistaj mediumoj de Brazilo iam kontaktis kun la spirito de Zamenhof?

od uživatele BrunoBram ze dne 9. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 26
  • Počet zobrazení: 54882

La homoj ne komprenas la gravecon de la lingvoj kaj de la lingvistiko

od uživatele BrunoBram ze dne 7. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 13
  • Počet zobrazení: 33244

Nejnovější příspěvek

Mi scias e-on, ĉu ne?

od uživatele Ryuuichi ze dne 25. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 16
  • Počet zobrazení: 35853

Nejnovější příspěvek

Tutmonda Twitter Agado en la 26-an de julio!

od uživatele Fajra ze dne 22. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 5
  • Počet zobrazení: 26458

Nejnovější příspěvek

spektindajho

od uživatele spektindajho ze dne 22. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 2
  • Počet zobrazení: 26457

Nejnovější příspěvek

Ekzemplo de stulteco de la homoj rilate lingvoj kaj la angla

od uživatele BrunoBram ze dne 19. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 19
  • Počet zobrazení: 34162

Mia libro pri esperanto!

od uživatele cursbenicassim ze dne 19. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 6
  • Počet zobrazení: 26278

Nejnovější příspěvek

Esperanto kaj kulturo

od uživatele Jorn644 ze dne 18. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 20
  • Počet zobrazení: 35690

Nejnovější příspěvek

Ĉu vi estas marĝena esperantisto?

od uživatele BrunoBram ze dne 18. července 2011

Jazyk: Esperanto

  • Příspěvky: 13
  • Počet zobrazení: 37426

Nejnovější příspěvek

Zpět na začátek