До змісту

Kio estis la plej bona libro ke vi legis en 2010?

від omid17, 21 січня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 36
  • Переглядів: 77941

Наступне повідомлення

Ĉu vi uzas -uj- por landnomoj?

від zan, 21 січня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 71
  • Переглядів: 162677

Наступне повідомлення

Aŭtonoma planeda plansetlejo

від PPark, 25 січня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 36409

Наступне повідомлення

Projekto "Pova Devigo"

від Arcktick, 4 березня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 33957

Наступне повідомлення

Fermo de la kataluna televido en Valencilando

від sev, 22 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 28835

Наступне повідомлення

Kiel ni nomiĝu la vesperon de 31an decembro?

від Miland, 31 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 29
  • Переглядів: 64198

Наступне повідомлення

Ĉu muzikon kaj apartena lirikon estas unu samformo?

від qwertz, 19 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 30846

Наступне повідомлення

Kio estis la plej bona libro ke vi legis en esperanto ?

від sev, 19 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 32100

Наступне повідомлення

Jules Verne kaj Esperanto

від Altebrilas, 8 лютого 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 38236

Наступне повідомлення

Ĉu la Eŭropa Unio mortu, aŭ ne?

від Wilhelm, 20 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 54
  • Переглядів: 117854

Наступне повідомлення

Назад до початку