- Съобщения: 1
- Гледания: 41667
Последно съобщение
- Съобщения: 3
- Гледания: 45374
Последно съобщение
- Съобщения: 10
- Гледания: 48585
Последно съобщение
- Съобщения: 4
- Гледания: 44252
Последно съобщение
- Съобщения: 2
- Гледания: 42643
Последно съобщение
- Съобщения: 8
- Гледания: 45890
Последно съобщение
- Съобщения: 3
- Гледания: 52133
Последно съобщение
Infanistinoj bezonataj pagendaj de la socio por stresataj familioj (profesie laborantaj)
от Verdano, 06 февруари 2008
Език: Esperanto
- Съобщения: 5
- Гледания: 48563
Последно съобщение
- Съобщения: 7
- Гледания: 46853
Последно съобщение
Noam Chomsky pensas ke la lingvo Esperanto ne estas... lingvo!
от patbam, 13 март 2007
Език: Esperanto
- Съобщения: 36
- Гледания: 122280
Последно съобщение