- Contribuții/Mesaje: 1
- Vizualizări: 41666
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 3
- Vizualizări: 45372
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 10
- Vizualizări: 48584
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 4
- Vizualizări: 44243
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 2
- Vizualizări: 42609
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 8
- Vizualizări: 45880
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 3
- Vizualizări: 52128
Ultima contribuție/postare
Infanistinoj bezonataj pagendaj de la socio por stresataj familioj (profesie laborantaj)
de Verdano, 6 februarie 2008
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 5
- Vizualizări: 48557
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 7
- Vizualizări: 46845
Ultima contribuție/postare
Noam Chomsky pensas ke la lingvo Esperanto ne estas... lingvo!
de patbam, 13 martie 2007
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 36
- Vizualizări: 122267
Ultima contribuție/postare