- Hozzászólások: 9
- Felhívások: 27127
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 6
- Felhívások: 26039
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 5
- Felhívások: 25118
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 1
- Felhívások: 22132
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 3
- Felhívások: 24934
Utolsó hozzászólás
Ĉu vi uzas retajn akronimojn (IMHO ktp) en Esperanto?
lernemulino-tól, 2012. július 3.
Nyelv: Esperanto
- Hozzászólások: 13
- Felhívások: 36088
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 26
- Felhívások: 60056
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 5
- Felhívások: 26627
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 13
- Felhívások: 33123
Utolsó hozzászólás