До змісту

Forviĝos

від icecreamcastles, 19 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 30959

Наступне повідомлення

Kiel eble plej

від feliz123, 16 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 30863

Наступне повідомлення

negocisto - negocisti?

від Chainy, 9 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 30660

Наступне повідомлення

Esperantaj radikoj

від crescence, 9 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 27511

Наступне повідомлення

Tio aŭ tiu?

від Nyojar, 29 листопада 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 34092

Наступне повідомлення

Etimoj

від Roberto12, 5 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 29729

Наступне повідомлення

arkivaj/bibliotekaj normoj

від DSherman, 3 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 1
  • Переглядів: 26351

Наступне повідомлення

Ĉu estas diferenco inter "malantaŭ" kaj "post"?

від sj93, 30 листопада 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 12
  • Переглядів: 36994

Наступне повідомлення

Ea vortaro por Ubuntu

від custinne, 24 листопада 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 29239

Наступне повідомлення

supersignoj / X / H

від crescence, 1 грудня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 30549

Наступне повідомлення

Назад до початку