Späť na obsah

pri kio vi pensas

od wealhtheow, 14. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 3
  • Počet zobrazení: 30274

Najnovší príspevok

Iĝi = igi sin

od galvis, 10. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 6
  • Počet zobrazení: 34887

Najnovší príspevok

Ĉu estas por vi malfacila prononci "sci(i/as/is...)"

od Huaskar, 10. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 10
  • Počet zobrazení: 36604

Mistakes en exercise - Verbs

od Konvoj, 10. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 3
  • Počet zobrazení: 28661

Sekso, ktp

od Roberto12, 6. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 4
  • Počet zobrazení: 32992

Najnovší príspevok

Aŭdlibroj en Esperanto?

od Morana, 1. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 2
  • Počet zobrazení: 31192

Najnovší príspevok

Tabuaj vortoj en Esperanto

od Chainy, 1. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 1
  • Počet zobrazení: 32535

Najnovší príspevok

Ĉu "necesi" ekzistas ?

od astroly, 25. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 6
  • Počet zobrazení: 32362

Najnovší príspevok

aĝi, kiom

od Kral, 30. marca 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 5
  • Počet zobrazení: 32346

Najnovší príspevok

Aborto kaj Abortigo

od Chainy, 27. novembra 2009

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 10
  • Počet zobrazení: 35146

Najnovší príspevok

Nahor