Späť na obsah

Tradukas kanton

od walkingonthesun, 26. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 10
  • Počet zobrazení: 34826

Najnovší príspevok

Kial du "o" ?

od crescence, 9. januára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 38
  • Počet zobrazení: 76940

Najnovší príspevok

Kial "mi" kaj ne "mo"?

od Junpe, 8. januára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 24
  • Počet zobrazení: 56855

Najnovší príspevok

komputika vortaro

od crescence, 24. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 7
  • Počet zobrazení: 34165

Najnovší príspevok

ranetino aŭ ranineto?

od ghibulo, 3. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 5
  • Počet zobrazení: 34196

Najnovší príspevok

"ne devas..."

od Junpe, 14. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 9
  • Počet zobrazení: 33606

Najnovší príspevok

supersigno ŭ

od crescence, 22. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 17
  • Počet zobrazení: 47996

Najnovší príspevok

TTT-ejo

od gyrus, 21. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 4
  • Počet zobrazení: 32756

Najnovší príspevok

Akuzativo kaj vortkonstruado

od Iretka, 20. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 21
  • Počet zobrazení: 53807

Najnovší príspevok

Ŝi iras domen...

od crescence, 14. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 17
  • Počet zobrazení: 38355

Najnovší príspevok

Nahor