До змісту

Tradukas kanton

від walkingonthesun, 26 лютого 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 10
  • Переглядів: 34775

Наступне повідомлення

Kial du "o" ?

від crescence, 9 січня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 38
  • Переглядів: 76934

Наступне повідомлення

Kial "mi" kaj ne "mo"?

від Junpe, 8 січня 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 24
  • Переглядів: 56850

Наступне повідомлення

komputika vortaro

від crescence, 24 лютого 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 34131

Наступне повідомлення

ranetino aŭ ranineto?

від ghibulo, 3 лютого 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 34178

Наступне повідомлення

"ne devas..."

від Junpe, 14 лютого 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 33602

Наступне повідомлення

supersigno ŭ

від crescence, 22 лютого 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 17
  • Переглядів: 47991

Наступне повідомлення

TTT-ejo

від gyrus, 21 лютого 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 32755

Наступне повідомлення

Akuzativo kaj vortkonstruado

від Iretka, 20 лютого 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 21
  • Переглядів: 53805

Наступне повідомлення

Ŝi iras domen...

від crescence, 14 лютого 2010 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 17
  • Переглядів: 38351

Наступне повідомлення

Назад до початку