Więcej

La litero "ĥ"

od guyjohnston, 24 grudnia 2007

Język: Esperanto

  • Wpisy: 10
  • Wywołania: 58532

Demando pri "nun" kaj "tiam"

od Viktoro44, 20 stycznia 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 13
  • Wywołania: 80490

Por kio ni uzas la literon ŭo?

od rosto, 18 stycznia 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 22
  • Wywołania: 109404

"Trovi" por esprimi opinion

od guyjohnston, 15 listopada 2007

Język: Esperanto

  • Wpisy: 19
  • Wywołania: 83085

Estas tio ĝusta?

od werechick, 6 stycznia 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 1
  • Wywołania: 45201

Kiel esprimi tion?

od Meŝig, 2 stycznia 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 13
  • Wywołania: 54163

Vortotraduko

od BeRReGoN, 24 grudnia 2007

Język: Esperanto

  • Wpisy: 17
  • Wywołania: 78422

Ostatni wpis

Kio estas la vorto, mi petas?

od Filu, 2 stycznia 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 4
  • Wywołania: 45948

"en" aŭ "al"

od Pupeno, 24 grudnia 2007

Język: Esperanto

  • Wpisy: 4
  • Wywołania: 45441

Ostatni wpis

Bonvole korekti/plibonigi tekston

od daja, 24 grudnia 2007

Język: Esperanto

  • Wpisy: 1
  • Wywołania: 42805
Wróć do góry