Więcej

Demandoj pri akuzativo

od sergejm, 10 stycznia 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 6
  • Wywołania: 59022

La transskribo gjenerala de x-literoj publike ne funkcias !

od Verdano, 6 lutego 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 3
  • Wywołania: 46857

Ne plu

od sergejm, 14 lutego 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 2
  • Wywołania: 44735

Ostatni wpis

kiel forlasi mia eternakomencanteco

od eb.eric, 5 lutego 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 10
  • Wywołania: 58214

Kio estas vorto?

od Filu, 2 lutego 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 5
  • Wywołania: 55657

Ostatni wpis

it, at, ot...

od FalanteHablanteSpeaker, 4 lutego 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 6
  • Wywołania: 47783

La bezono por la pli frua Krestomatio

od Miland, 3 lutego 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 1
  • Wywołania: 43703

La litero "ĥ"

od guyjohnston, 24 grudnia 2007

Język: Esperanto

  • Wpisy: 10
  • Wywołania: 58236

Demando pri "nun" kaj "tiam"

od Viktoro44, 20 stycznia 2008

Język: Esperanto

  • Wpisy: 13
  • Wywołania: 79938
Wróć do góry