До змісту

Ĉu vi ĝenerale uzas "ĉi tie" aŭ "tie ĉi?"

від Damir, 31 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 75293

Наступне повідомлення

(tiu?) ĉi + substantivo

від ora knabo, 26 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 11
  • Переглядів: 73915

Наступне повідомлення

signifo de "Usono"

від ora knabo, 18 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 14
  • Переглядів: 83558

Наступне повідомлення

Bonvolu

від Cary, 12 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 12
  • Переглядів: 71302

Наступне повідомлення

Demando sensufiksa, -ig kaj -iĝ verbfinaĵoj

від patologiisto, 19 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 15
  • Переглядів: 84488

Наступне повідомлення

komencanta demando

від ora knabo, 18 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 2
  • Переглядів: 64869

Наступне повідомлення

Akusativo kaj prepozicio

від Cary, 11 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 9
  • Переглядів: 56859

Наступне повідомлення

Pri la interretaj Esperantaj mallongigoj

від Mielo, 10 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 10
  • Переглядів: 72934

Наступне повідомлення

Ĉu tiuj vortoj estas evitindaj?

від Vilinilo, 1 липня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 62659

Наступне повідомлення

Pri Esperantigo de esprimoj nekutimaj

від Filu, 20 червня 2007 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 1
  • Переглядів: 60004

Наступне повідомлення

Назад до початку