Ĉu Esperanto estas pli facila ol angla lingvo por ĉinoj?
od uživatele marco_ ze dne 3. září 2013
Jazyk: 简体中文
- Příspěvky: 23
- Počet zobrazení: 47287
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 10
- Počet zobrazení: 9201
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 10
- Počet zobrazení: 10902
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 4
- Počet zobrazení: 9695
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 1
- Počet zobrazení: 10718
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 5
- Počet zobrazení: 9931
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 10
- Počet zobrazení: 10029
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 82
- Počet zobrazení: 49789
Nejnovější příspěvek
Ana Pana, part 6 of the story in the first sentence, why is "ol" used?
od uživatele drugulas ze dne 8. dubna 2015
Jazyk: English
- Příspěvky: 27
- Počet zobrazení: 29501
Nejnovější příspěvek