- Postitused: 3
- Külastusi: 23648
Viimane postitus
- Postitused: 6
- Külastusi: 13129
Viimane postitus
- Postitused: 10
- Külastusi: 16553
Viimane postitus
Esperantists do need nerves of steel, and also a heart of flesh...
kelle poolt patrik, 18. juuli 2010
Keel: English
- Postitused: 100
- Külastusi: 104833
Viimane postitus
- Postitused: 16
- Külastusi: 22452
Viimane postitus
If you were the designer of Esperanto, how would you have created it?
kelle poolt Arpee, 27. august 2010
Keel: English
- Postitused: 23
- Külastusi: 28042
Viimane postitus
NIFO-DOSIEROJ, el blog sobre vida extraterrestre y ovnis en esperanto
kelle poolt eksterteran, 18. mai 2010
Keel: Español
- Postitused: 3
- Külastusi: 16384
Viimane postitus
- Postitused: 1
- Külastusi: 15411
Viimane postitus
- Postitused: 3
- Külastusi: 16287
Viimane postitus
NIFO-DOSIEROJ, el sitio en esperanto sobre ovnis y vida extraterrestre: Últimos temas
kelle poolt ekstertera_vivo, 26. august 2010
Keel: Español
- Postitused: 2
- Külastusi: 14321
Viimane postitus