Sisu juurde

translating the English passive into Esperanto...

kelle poolt ninjaaron_0, 20. mai 2010

Keel: English

  • Postitused: 6
  • Külastusi: 13013

I SO appreciate this site and all who are here!

kelle poolt Starkman, 11. mai 2010

Keel: English

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 13146

Viimane postitus

【世界语诗歌欣赏】La Vojo 道路

kelle poolt Flago, 20. mai 2010

Keel: 简体中文

  • Postitused: 1
  • Külastusi: 18703

Viimane postitus

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 16385

Can't be bothered

kelle poolt dukemasuya, 18. mai 2010

Keel: English

  • Postitused: 9
  • Külastusi: 15335

Viimane postitus

  • Postitused: 10
  • Külastusi: 17769

Nom de pays : -ujo beaucoup plus facile que -io

kelle poolt sev, 26. aprill 2010

Keel: Français

  • Postitused: 21
  • Külastusi: 35264

Translation

kelle poolt ailebol, 18. mai 2010

Keel: English

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 12727

Viimane postitus

Cursos de Esperanto

kelle poolt weberlara, 16. mai 2010

Keel: Português

  • Postitused: 3
  • Külastusi: 14810

Viimane postitus

Northeast Wales

kelle poolt richardhall, 17. mai 2010

Keel: English

  • Postitused: 1
  • Külastusi: 13131

Viimane postitus

Tagasi üles