Mergi la conținut

Saluton, ich bin neu!

de sinnfrei, 18 septembrie 2009

Limbă: Deutsch

  • Contribuții/Mesaje: 46
  • Vizualizări: 53312

Ultima contribuție/postare

refonder l'espéranto

de haluskoj, 18 aprilie 2010

Limbă: Français

  • Contribuții/Mesaje: 56
  • Vizualizări: 56655

Ultima contribuție/postare

  • Contribuții/Mesaje: 22
  • Vizualizări: 27907

Mi estas komencanto.

de Yongchao_Lee, 27 aprilie 2010

Limbă: 简体中文

  • Contribuții/Mesaje: 1
  • Vizualizări: 16536

Ultima contribuție/postare

Openoffice.

de 3anclas, 2 septembrie 2008

Limbă: Español

  • Contribuții/Mesaje: 16
  • Vizualizări: 25790

Ultima contribuție/postare

OpenStreetMap

de darkweasel, 6 februarie 2010

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 6
  • Vizualizări: 17390

Ultima contribuție/postare

Filmo: La viro tiu plantis arbojn

de Frankp, 15 mai 2008

Limbă: Français

  • Contribuții/Mesaje: 2
  • Vizualizări: 19367

Ultima contribuție/postare

Chinos esperantistas.

de Jes, 25 martie 2010

Limbă: Español

  • Contribuții/Mesaje: 12
  • Vizualizări: 24551

Ultima contribuție/postare

belegaj fotografaĵoj

de crescence, 20 martie 2010

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 23
  • Vizualizări: 35945

Ultima contribuție/postare

Videoludoj tradukata en Esperanto!

de karimruan, 23 martie 2010

Limbă: Esperanto

  • Contribuții/Mesaje: 2
  • Vizualizări: 17522

Ultima contribuție/postare

Înapoi mai sus