Sisu juurde

Saluton, ich bin neu!

kelle poolt sinnfrei, 18. september 2009

Keel: Deutsch

  • Postitused: 46
  • Külastusi: 53287

Viimane postitus

refonder l'espéranto

kelle poolt haluskoj, 18. aprill 2010

Keel: Français

  • Postitused: 56
  • Külastusi: 56637

Viimane postitus

Pourquoi vouloir faire la promotion de l'espéranto?

kelle poolt jeanmartin, 19. aprill 2010

Keel: Français

  • Postitused: 22
  • Külastusi: 27861

Mi estas komencanto.

kelle poolt Yongchao_Lee, 27. aprill 2010

Keel: 简体中文

  • Postitused: 1
  • Külastusi: 16529

Viimane postitus

Openoffice.

kelle poolt 3anclas, 2. september 2008

Keel: Español

  • Postitused: 16
  • Külastusi: 25787

Viimane postitus

OpenStreetMap

kelle poolt darkweasel, 6. veebruar 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 6
  • Külastusi: 17385

Viimane postitus

Filmo: La viro tiu plantis arbojn

kelle poolt Frankp, 15. mai 2008

Keel: Français

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 19362

Viimane postitus

Chinos esperantistas.

kelle poolt Jes, 25. märts 2010

Keel: Español

  • Postitused: 12
  • Külastusi: 24550

Viimane postitus

belegaj fotografaĵoj

kelle poolt crescence, 20. märts 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 23
  • Külastusi: 35940

Viimane postitus

Videoludoj tradukata en Esperanto!

kelle poolt karimruan, 23. märts 2010

Keel: Esperanto

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 17521
Tagasi üles