Mi volus scii kion opinio ne hispana populi havas pri la situacio en Hispanio
od uživatele Nork ze dne 11. ledna 2013
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 7
- Počet zobrazení: 26654
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 16
- Počet zobrazení: 31921
Nejnovější příspěvek
Ĉu vindozo, OS-X'o aŭ linukso - aŭ eble eĉ io alia?
od uživatele lobo_xx ze dne 17. ledna 2013
Jazyk: Esperanto
- Příspěvky: 48
- Počet zobrazení: 89672
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 6
- Počet zobrazení: 25609
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 14
- Počet zobrazení: 34914
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 19
- Počet zobrazení: 32789
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 19
- Počet zobrazení: 36467
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 1
- Počet zobrazení: 22580
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 19
- Počet zobrazení: 31701
Nejnovější příspěvek
- Příspěvky: 52
- Počet zobrazení: 97056
Nejnovější příspěvek