Sisu juurde

Tion mi ne sciis pri la lingvoj en EU.

kelle poolt cellus, 3. august 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 7
  • Külastusi: 26025

Ĉu Facebook havas la mankantajn Lernuumantojn?

kelle poolt Desit1, 3. august 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 23746

Ĉu la kastiliana devus nomiĝintus kantabrana?

kelle poolt fajrkapo, 2. august 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 24325

Esperanto ne havas konkurantojn

kelle poolt codesito, 30. juuli 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 15
  • Külastusi: 32865

Viimane postitus

James Bond

kelle poolt samueldora, 7. juuli 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 6
  • Külastusi: 31345

Viimane postitus

Google - tradukitaj rezultoj

kelle poolt Demian, 30. juuli 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 23310

Viimane postitus

Diversaj helplingvoj kompletigas unu la alian

kelle poolt cellus, 28. juuli 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 11
  • Külastusi: 31567

originala Ea literaturo

kelle poolt hunne68, 16. juuli 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 26276

Viimane postitus

Famaj esperantistoj

kelle poolt robbkvasnak, 22. juuli 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 30
  • Külastusi: 48516

Viimane postitus

Ĉu Eŭropo helpos al Rusio konstrui en si demokration?

kelle poolt troyshadow, 19. jaanuar 2012

Keel: Esperanto

  • Postitused: 77
  • Külastusi: 145258
Tagasi üles