Till sidans innehåll

Kiu operaciumo vi uzas pli ofte?

av Zeme, 1 september 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 48
  • Visningar: 122677

Ĝoja Kristnasko 2009

av Frankouche, 24 december 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 11
  • Visningar: 41604

Ĉu la klimata kontrakto kontentigas?

av Iippa, 19 december 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 33
  • Visningar: 80799

la homo plej admiratas

av crescence, 6 maj 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 31
  • Visningar: 83380

Senaste meddelande

Taŭrobatalo

av Eddycgn, 17 december 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 19
  • Visningar: 50405

Senaste meddelande

Pri kio diskuti?

av Eddycgn, 6 december 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 11
  • Visningar: 49584

Senaste meddelande

kolektaro

av gobois, 15 november 2004

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 9
  • Visningar: 41149

Senaste meddelande

Kiu estas vi?

av magnifico94, 5 december 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 15
  • Visningar: 52463

Senaste meddelande

Croissant: kia traduko plaĉas al vi?

av Miland, 3 december 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 12
  • Visningar: 54261

Favore al aŭ opone al la eutanasia?

av knabo22, 2 december 2009

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 6
  • Visningar: 33733
Tillbaka till toppen