До змісту

Traduko el la angla

від Interretano, 26 січня 2013 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 23262

Наступне повідомлення

Kristnasko

від myris, 24 січня 2013 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 11
  • Переглядів: 31499

Наступне повідомлення

Kial estas kialo kialo kaj ne tialo?

від hulten, 7 червня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 24182

Наступне повідомлення

Mi serĉas korespondantojn

від MoutOp, 17 січня 2013 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 2
  • Переглядів: 23176

Наступне повідомлення

Vorto por "Sasquatch"?

від starjelly, 22 січня 2013 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 23243

Наступне повідомлення

ĉu vi audis "SteamBox"

від Talisman, 22 січня 2013 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 2
  • Переглядів: 30093

Наступне повідомлення

Dirmanieroj? Esprimmanieroj?

від efilzeo, 19 січня 2013 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 10
  • Переглядів: 25391

Наступне повідомлення

Kiel nomi la "kvadratojn" de fojno, kiuj konstituas fojnan pakaĵon

від Ilmen, 17 січня 2013 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 24937

Ĉu ĉi tio estas ĝusta?

від Aaron94, 21 грудня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 12
  • Переглядів: 31538

Наступне повідомлення

Bonvole klarigu la signifon de la vorto "ŝatus".

від Blanka Meduzo, 10 січня 2013 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 6
  • Переглядів: 27636

Наступне повідомлення

Назад до початку