ĉu "je" aŭ "na", kiu maniero estas la plej bona(aŭ la malplej malbona) laŭ vi?
od Makinary, 30. novembra 2012
Jazyk: Esperanto
- Príspevky: 70
- Počet zobrazení: 103635
Najnovší príspevok
- Príspevky: 18
- Počet zobrazení: 30983
Najnovší príspevok
- Príspevky: 3
- Počet zobrazení: 23785
Najnovší príspevok
- Príspevky: 7
- Počet zobrazení: 24610
Najnovší príspevok
- Príspevky: 5
- Počet zobrazení: 24288
Najnovší príspevok
- Príspevky: 13
- Počet zobrazení: 34997
Najnovší príspevok
- Príspevky: 3
- Počet zobrazení: 23785
Najnovší príspevok
- Príspevky: 3
- Počet zobrazení: 23551
Najnovší príspevok
- Príspevky: 19
- Počet zobrazení: 39164
Najnovší príspevok