- Повідомлення: 7
- Переглядів: 23042
Наступне повідомлення
ĉu "je" aŭ "na", kiu maniero estas la plej bona(aŭ la malplej malbona) laŭ vi?
від Makinary, 30 листопада 2012 р.
Мова: Esperanto
- Повідомлення: 70
- Переглядів: 103699
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 18
- Переглядів: 30992
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 3
- Переглядів: 23794
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 7
- Переглядів: 24623
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 5
- Переглядів: 24288
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 13
- Переглядів: 35001
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 3
- Переглядів: 23791
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 3
- Переглядів: 23560
Наступне повідомлення
- Повідомлення: 19
- Переглядів: 39171
Наступне повідомлення