До змісту

Ĉu nesufiksitaj sufiksoj estas malbelaj?

від Roberto12, 13 грудня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 23042

Наступне повідомлення

ĉu "je" aŭ "na", kiu maniero estas la plej bona(aŭ la malplej malbona) laŭ vi?

від Makinary, 30 листопада 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 70
  • Переглядів: 103699

Iun,al iu

від Zofiabarańska, 2 грудня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 18
  • Переглядів: 30992

Наступне повідомлення

Mia -ĉj'a nomo

від bluephoenix, 11 грудня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 23794

Наступне повідомлення

Karlo

від bluephoenix, 11 грудня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 24623

Наступне повідомлення

Verbigi

від bluephoenix, 6 грудня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 24288

Наступне повідомлення

Paca lingvo sed malpaca lingvaĵo

від Lilio, 6 грудня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 13
  • Переглядів: 35001

Наступне повідомлення

demando pri fruktonomo

від alesh13, 8 грудня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 23791

Наступне повідомлення

Kursaro en Eŭropo ?

від gobois, 30 листопада 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 23560

Наступне повідомлення

Ĉu kazo aŭ okazo?

від Lilio, 30 листопада 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 19
  • Переглядів: 39171

Наступне повідомлення

Назад до початку