До змісту

Igi kaj iĝi

від starjelly, 19 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 24101

Наступне повідомлення

Kiu estas la celo de adverbo inter du verboj?

від Ilmen, 4 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 39
  • Переглядів: 73126

Наступне повідомлення

Boot

від Hyperboreus, 15 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 5
  • Переглядів: 27427

Наступне повідомлення

NigraBero

від Sahaquiel, 5 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 13
  • Переглядів: 30414

Наступне повідомлення

"unun"?

від pne, 8 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 26970

Наступне повідомлення

Ĉu homo estas ĝi?

від bildo, 17 січня 2012 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 24469

Наступне повідомлення

J ĉirkau vokaloj

від Hyperboreus, 20 грудня 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 18
  • Переглядів: 32956

Наступне повідомлення

La ĝusta senco de "aro"

від Ilmen, 29 листопада 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 14
  • Переглядів: 33221

Наступне повідомлення

La Demandoj de "Hivâ" pri Esperanto...

від ultradinamika, 17 листопада 2011 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 28
  • Переглядів: 46951

Наступне повідомлення

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 24328
Назад до початку