Späť na obsah

Ĉu via lando provizas esperanton en publika lernejoj?

od joho, 11. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 4
  • Počet zobrazení: 29746

eblus fari tion

od wealhtheow, 14. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 12
  • Počet zobrazení: 41134

Najnovší príspevok

pri kio vi pensas

od wealhtheow, 14. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 3
  • Počet zobrazení: 30332

Najnovší príspevok

Iĝi = igi sin

od galvis, 10. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 6
  • Počet zobrazení: 35000

Najnovší príspevok

Ĉu estas por vi malfacila prononci "sci(i/as/is...)"

od Huaskar, 10. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 10
  • Počet zobrazení: 36661

Mistakes en exercise - Verbs

od Konvoj, 10. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 3
  • Počet zobrazení: 28703

Sekso, ktp

od Roberto12, 6. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 4
  • Počet zobrazení: 33069

Najnovší príspevok

Aŭdlibroj en Esperanto?

od Morana, 1. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 2
  • Počet zobrazení: 31255

Najnovší príspevok

Tabuaj vortoj en Esperanto

od Chainy, 1. apríla 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 1
  • Počet zobrazení: 32632

Najnovší príspevok

Ĉu "necesi" ekzistas ?

od astroly, 25. februára 2010

Jazyk: Esperanto

  • Príspevky: 6
  • Počet zobrazení: 32381

Najnovší príspevok

Nahor