Sisu juurde

Kio okazis pri la interna ideo ?

kelle poolt Smarties, 5. märts 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 33
  • Külastusi: 62667

Viimane postitus

Internacia Unio estas bona au malbona ?

kelle poolt superadamuso, 13. juuni 2011

Keel: Esperanto

  • Postitused: 212
  • Külastusi: 338114

PERSONAJ ATAKOJ.

kelle poolt Francisko1, 3. aprill 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 25978

Viimane postitus

"Le Monde Diplomatque" en Esperanto

kelle poolt Altebrilas, 2. aprill 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 1
  • Külastusi: 22992

KLAKU, via demokratia amaskomunikilo

kelle poolt cursbenicassim, 14. märts 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 24064

La papo eksigis sin -- kial li rajtis tion fari?

kelle poolt Fuzzy, 14. veebruar 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 117
  • Külastusi: 236754

La ekzekutisto de la greka popolo

kelle poolt luisfader, 26. veebruar 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 15
  • Külastusi: 32664

Demando pri subaĉeto.

kelle poolt belalayuo, 3. märts 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 15
  • Külastusi: 29995

Viimane postitus

Iu de San Sebastián - España?

kelle poolt Gofzamen, 11. märts 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 21447

Viimane postitus

Kiu impostas konvinkojn ?

kelle poolt AlexN, 14. jaanuar 2013

Keel: Esperanto

  • Postitused: 68
  • Külastusi: 103316

Viimane postitus

Tagasi üles