- Съобщения: 17
- Гледания: 42376
Последно съобщение
Kial akuzativo estas konsiderata ofte malbonaĵo en E-o?
от Francisko1, 19 ноември 2011
Език: Esperanto
- Съобщения: 67
- Гледания: 124494
Последно съобщение
- Съобщения: 18
- Гледания: 41223
Последно съобщение
- Съобщения: 13
- Гледания: 35324
Последно съобщение
- Съобщения: 2
- Гледания: 24215
Последно съобщение
- Съобщения: 28
- Гледания: 53856
Последно съобщение
- Съобщения: 17
- Гледания: 30232
Последно съобщение
Defendantoj de aliaj lingvoj rilate al etaj ŝanĝoj en E-o
от Francisko1, 19 ноември 2011
Език: Esperanto
- Съобщения: 11
- Гледания: 39126
Последно съобщение
- Съобщения: 10
- Гледания: 27560
Последно съобщение