У садржају

Interretaj troloj

од Desmut, 27. новембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 17
  • Прегледи: 42382

Последња порука

Kial akuzativo estas konsiderata ofte malbonaĵo en E-o?

од Francisko1, 19. новембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 67
  • Прегледи: 124498

Marmajto?

од cFlat7, 29. новембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 2
  • Прегледи: 25263

Последња порука

Ĉu vi uzas aŭ jam uzis ian drogon?

од flipe, 29. новембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 18
  • Прегледи: 41226

Последња порука

Malbeno de Esperantujo

од qwertz, 23. август 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 13
  • Прегледи: 35327

Последња порука

Kia surprizo! Esperanto en Granado!

од unpensador, 04. децембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 2
  • Прегледи: 24217

Denaskuloj

од Altebrilas, 02. новембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 28
  • Прегледи: 53860

Последња порука

Ĉu lingvoj kreas kaj difinas naciojn?

од BrunoBram, 07. јул 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 17
  • Прегледи: 30232

Последња порука

Defendantoj de aliaj lingvoj rilate al etaj ŝanĝoj en E-o

од Francisko1, 19. новембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 11
  • Прегледи: 39130

Esperanto en vivresumo

од davzog, 27. новембар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 10
  • Прегледи: 27563

Последња порука

Вратите се горе