- Поруке: 17
- Прегледи: 42382
Последња порука
Kial akuzativo estas konsiderata ofte malbonaĵo en E-o?
од Francisko1, 19. новембар 2011.
Језик: Esperanto
- Поруке: 67
- Прегледи: 124498
Последња порука
- Поруке: 18
- Прегледи: 41226
Последња порука
- Поруке: 13
- Прегледи: 35327
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 24217
Последња порука
- Поруке: 28
- Прегледи: 53860
Последња порука
- Поруке: 17
- Прегледи: 30232
Последња порука
Defendantoj de aliaj lingvoj rilate al etaj ŝanĝoj en E-o
од Francisko1, 19. новембар 2011.
Језик: Esperanto
- Поруке: 11
- Прегледи: 39130
Последња порука
- Поруке: 10
- Прегледи: 27563
Последња порука