Till sidans innehåll

La aktuala lingvo-politiko.

av Francisko1, 5 november 2011

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 4
  • Visningar: 33145
  • Meddelanden: 12
  • Visningar: 35357
  • Meddelanden: 1
  • Visningar: 25571

Programlingvoj kontraŭ homaj lingvoj

av Hyperboreus, 26 oktober 2011

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 21
  • Visningar: 53042

Senaste meddelande

Pro la Unueco. la Paco kaj la tuthomara Amo ktp

av unpensador, 6 november 2011

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 9
  • Visningar: 28190

spertismo

av qwertz, 6 november 2011

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 3
  • Visningar: 25167

Senaste meddelande

KIAL Esperanto ne atingis rapidan kaj grandiozan sukceson?

av Solulo, 17 september 2011

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 46
  • Visningar: 89082

Ĉu vi kredas ke "Irano estas malbona kaj Israelo bona"?

av flipe, 2 november 2011

Språk: Esperanto

  • Meddelanden: 6
  • Visningar: 27910
  • Meddelanden: 1
  • Visningar: 25468
Tillbaka till toppen